Життя країни

Велика втрата, внаслідок побиття помер український режисер Леонід Садовський

У понеділок вночі, 16 листопада, помер Леонід Садовський, відомий український режисер та педагог. Через побиття 14 листопада заслужений діяч загинув у лікарні у віці 71 року.

Помер Леонід Садовський: що відомо про побиття

Про це повідомляє видання Харків Times з посиланням на колег Леоніда Садовського. Заслужений діяч мистецтв України помер у віці 71 року.

Український режисер загинув у понеділок вночі, 16 листопада, у лікарні через нанесені йому раніше травми. Як повідомили колеги Леоніда Садовського, ввечері 14 листопада режисер вийшов в аптеку за ліками. На нього напали невідомі неподалік від дому та побили.

Зазначається, що нападники не забрали нічого у побитого Садовського, хоч режисер мав при собі велику суму грошей. Як повідомила пресслужба Нацполіції, йому нанесли важких ударів тупим предметом. Чоловік зміг дійти додому, де дружина викликала йому швидку допомогу.

У Харківській лікарні Леоніду Садовському зробили операцію. Але він складних травм він помер близько 1 години ночі.

У поліції вже відкрили кримінальне провадження. Наразі займаються розшуком нападників. Їм загрожує 8 років позбавлення волі.

Леонід Вікторович навчався в Донецькому училищі культури, яке закінчив у 1969 році. Згодом навчався у Харківському інституті культури. Протягом всього життя працював тільки на тих посадах, що пов’язані з театром, кіно та телебаченням. У різних культурних установах обіймав керівні посади, а з 1993 року став головним режисером Харківського театру для дітей та юнацтва.

Це не просто викладач. Це людина, яка виховує дітей, як своїх,
– написала на його сторінці в фейсбуці одна зі студенток, коли режисер перебував у лікарні, а його учні збирали гроші на лікування.

Останні 12 років чоловік завідував кафедрою майстерності актора драматичного театру і кіно. Леонід Садовський є заслуженим діячем мистецтв України.

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую