Неформат

Ставленник “Кремля” з тріском пролітає на виборах президента у Молдові. Випускниця Гарварду перемога, та дає надію.

Майя Санду, колишня економістка Світового банку, яка виступає за тісніші відносини з Європейським союзом, утримує лідерство в другому турі виборів президента Молдови. Про це свідчать оприлюднені в перші години 16 листопада дані підрахунку 99% голосів, повідомила Центральна виборча комісія.

Санду набирає 57% голосів, а її опонент, проросійський чинний президент Ігор Додон – близько 43.

Явка на виборах склала понад 52%, майже на 10% більше, ніж у першому турі.

Прихильники Санду святкували її перемогу в штаб-квартирі очолюваної нею Партії дій та солідарності (PAS).

Назар Приходько пише про таке.

Перший тур виборів відбувся 1 листопада. Тоді прозахідна технократка, колишня прем’єр-міністр Майя Санду набрала понад 36% голосів виборців проти більше ніж 32% у Ігоря Додона – проросійського чинного президента, засновника Соціалістичної партії.

Проєвропейська кандидатка в Президенти Молдови Майя Санду – ПЕРЕМОГЛА діючого проросійського Президента Ігора Додона з результатом 57на 43%!

Про це повідомляє тамтешня ЦВК після обробки 99% протоколів!

Екс-Прем‘єрка, випускниця Гарварду (стаціонар, між іншим), людина, яка неодноразово заявляла про те, що у разі своєї перемоги не тільки візьме однозначний курс на ЄС, а й налагодить відносини з Україною, які суттєво зіпсувалися за часів Додона.

Єдина проблема – Придністров‘я, т.зв. «ПМР», яка свого часу була створена як своєрідний якір в російській «гавані» для Молдови, (древній аналог ОРДЛО) – і от зараз той момент коли РФ може цей якір активізувати…

Втім, цей гнійник давно час вскривати. Як Карабах. Я був, я бачив, я знаю. Давно пора.

Вітаю щиро пані Санду з цією перемогою і бажаю якнайшвидше розібратися з усіма внутрішніми та зовнішніми викликами що стоять перед Молдовою!

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую