Неформат

Роман Бондаренко 31 рік. Помер сьогодні, 12.11.2020, у лікарні Мінська після того як вчора його побили невідомі в масках

Роман Бондаренко 31 рік.

Помер сьогодні, 12.11.2020, у лікарні Мінська після того як вчора його побили невідомі в масках, які приїхали до одного з дворів зривати БЧБ-стрічки, а він спробував завадити…

Вони його били і штовхали, він впав і дуже сильно вдарився головою. Лікарі намагалися врятувати проте безуспішно…

Подвійний біль особисто я відчуваю:

1. Судячи з прізвища, він мав Українське коріння, тому Україна втратила ніби рідного.
2. Білоруси вже більше трьох місяців бояться перейти до силового сценарію повалення режиму, хоча всі ці місяці їх б‘ють, над ними знущаються, їх вбивають по одному…

Так діла не буде… Власне я давно це зрозумів… Співчуття рідним Романа.

Назар Приходько

UPD. Роман умер…

Весь день мысли только о Романе Бондаренко, жестоко избитом на площади Перемен. Хоть бы выжил. Хоть бы ему выпал этот один шанс из тысячи, о котором говорят врачи.

В Беларуси устанавливается настоящий фашистский режим. Нет законов, есть только террор против всех инакомыслящих. Убийства, пытки, изнасилования, жестокие избиения, похищения. Тюрьмы переполнены политзаключёнными, идёт планомерное уничтожение белорусской нации.

Страна превратилась в ГУЛАГ под управлением неадекватного, больного и трусливого самозванца. Тем не менее, я верю, что мы можем добиться свободы. Кроме личного мужества и готовности бороться, сегодня белорусам необходимы помощь и солидарность цивилизованного мира. Необходима серьезная и адекватная реакция Запада на геноцид в центре Европы.

Меня поражает политический инфантилизм людей, назвавших себя «лидерами оппозиции» и которые, находясь в безопасности за границей, отказываются активно требовать введения жестких экономических санкций против фашистского режима Лукашенко. Светлана Тихановская, сколько можно молчать и имитировать активность? Люди умирают.

 

«Площадь перемен» сейчас.

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую