Блоги

Пам’ятаєте помпезну екстрадицію посіпаки Януковича Каськіва в 2017 році? Тодішній генпрокурор Луценко обіцяв

Історія про те, що непокаране зло повертається і множиться.

Пам’ятаєте помпезну екстрадицію посіпаки Януковича Каськіва в 2017 році? Тодішній генпрокурор Луценко обіцяв, що ніхто ніде не сховається, робив гучні заяви. А все завершилось пшиком. Тоді Каськів не тільки вийшов на волю під смішну заставу в 160 тисяч, а й отримав дозвіл покинути Україну.

І це після кількох років переховувань від слідства за кордоном. То був красивий договорняк, а 7,5 млн грн, сплачених Каськівим в бюджет, на фоні мінімум 400 млн грн збитків від його діяльності, виглядали як знущання. Мовляв, творіть що завгодно, заплатіть кілька відсотків і спіть спокійно.

Рішення про заставу в 160 тисяч грн ухвалив такий собі суддя Печерського суду Володимир Карабань. Це представник однієї з найбільших суддівських династій (мінімум 6 родичів Карабаня є суддями чи помічниками суддів). Карабаня намагались звільнити, але зашкварена Вища Рада Правосуддя в принципі таких не звільняє. Такі в системі потрібні. Зараз Карабань гребе по 200 тисяч грн зарплатні в місяць за наш з вами рахунок і насолоджується результатами судової реформи.

Ви спитаєте: а як же інші справи щодо Каськіва? Річ у тім, що Панама дала згоду на екстрадицію Каськіва за умови, що його не притягатимуть до кримінальної відповідальності за вчинення іншого злочину. Дякуємо пану Луценку за чудову екстрадицію!

І ось продовження історії. Каськів став депутатом Закарпатської облради від ОПЗЖ. Так, ніхто ніде не сховається (с)

 

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую