Блоги

Туреччина і Азербайджан не віддадуть залишки недовизволеного Карабаху ні росіянам, ні вірменам

Туреччина і Азербайджан не віддадуть залишки недовизволеного Карабаху ні росіянам, ні вірменам

Зроблю невеличкий ліричний відступ. Усю минулу ніч до шостої години ранку я зависав на 5-7 моніторах і в режимі онлайн стежив за розвитком подій у Нагірному Карабасі, Єревані, Баку, стежив за реакцією Москви, Анкари тощо. І лише після того, як я на усі 100 відсотків переконався, що виконання угоди про примирення контролюватиме не лише Росія, але й Туреччина, завершив репортажі, розмістив їх на наші сайти, закинув заодно їх у соцмережі і спокійно почимчикував до спальні. До моніторів повернувся аж близькняо 11-ї ранку. Від “експертів” з Росії і України летять “спростування” і запитння: де посилання, що й Туреччина контролюватиме перемир’я на території Нагірного Карабаху? Мовляв МЗС Росії про це нічого такого не повідомляло. А значить, увесь той регіон контролюватиме виключно Росія.

Так от!!! Регіон контролюватимуть і Росія, і Туреччина 50/50!

А далі читаємо: президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у вівторок в розмові з російським колегою Володимиром Путіним заявив, що Анкара візьме участь у роботі місії з контролю за перемир’ям в Нагірному Карабасі.

“Туреччина разом із Росією візьме участь у роботі місії зі спостереження за припиненням вогню в звільнених районах Карабаху”, – цитує Ердогана турецький телеканал TRT Haber.

Tелеканал TRT Haber зазначає, що спостереження буде здійснюватися за допомогою спільного центрy, створеного на обумовленій Азербайджаном території.

Реджеп Ердоган також запропонував Володимиру Путіну застосувати в Сирії механізм, схожий на той, що необхідно застосувати в Карабаху.

“Необхідним є створення транспортного коридору між Азербайджаном і ексклавом Нахічевань, а також повернення переміщених азербайджанців в їх будинки”, – наголосив Реджеп Ердоган.

“Такі самі механізми можуть бути застосовані i в Сирії”, – сказав турецький лідер.

Ось така ситуація. А особисто від себе рекомендую “експертам” на кшталт Костянтина Єлісеєва, Олексія Арестовича, “Європейська правда”, “Українська правда” тощо.., перед тим, як писати свої опуси, черпати інформацію не лише з російських джерел, але й з альтернативних. Чи до альтернативних джерел ви ще не доросли – бракує знань мов і розуму?

Автор – Rostyslav Demchuk

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую