Політика

Відео. “ВИЙДИ ЗВІДСИ, РОЗБІЙНИК!” Нардеп Гончаренко з трибуни Верховної Ради звернувся до Зеленського

Народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко прокоментував призначення нового керівника Нацбанку Кирила Шевченка.

Він зазначив, що успіх роботи чиновника залежатиме від того, наскільки незалежним від президента Володимира Зеленського той зможе бути. І від його здатності говорити «ні» главі держави.

«Для цього в першу чергу ви повинні заблокувати номер Зеленського у себе в мобільному, тому що вам будуть дзвонити і просити надрукувати гроші. Тепер тільки від вас залежить добробут всіх українців, у яких в кишенях є гривня », – підкреслив Гончаренко, звертаючись до Шевченка.

Він додав, що кадрова політика влади досягла свого апогею призначенням нового глави АМКУ. За словами нардепа, Ольга Піщанська є сестрою номінального директора компанії, на яку записана вілла Зеленських в Італії.

Олексій Гончаренко також обурився відсутністю самого президента в залі в такий важливий день, як призначення глави НБУ. Він заявив, що Зеленський просто боїться бути в Раді, тому що тут він почує всю правду про себе.

«Тому він сидить зараз в резиденції в Конча-Заспі, яку хотів віддати дітям, він і віддав її своїм дітям, і дивиться на нас. Ви рік тому сказали одному чиновнику – вийди звідси розбійник, а тепер від імені народу України я говорю це вам: «Вийди звідси, розбійник, припини ганьбити Україну», – заявив з трибуни ВР Олексій Гончаренко, звертаючись до Зеленському.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Дякуємо за підготовку матеріалу порталу Марік
Повна версія посту|Більше тут } :
Відео. “ВИЙДИ ЗВІДСИ, РОЗБІЙНИК!” Нардеп Гончаренко з трибуни Верховної Ради звернувся до Зеленського

Показати більше

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі    OK Ні, дякую